Antykorozja Zielona Góra

Zabezpieczenie antykorozyjne ma duży wpływ na konstrukcje

Antykorozja Zielona Góra

Przede wszystkim trwałość

Zabezpieczenia antykorozyjne oferowane naszym Klientom wyróżniają się niezwykłą trwałością, ponieważ używamy preparatów renomowanych producentów, a systemy malarskie do przeprowadzenia zleconych prac dobieramy ze szczególnym uwzględnieniem warunków w jakich znajdują się serwisowane przez nas obiekty. Dzięki temu że efekty naszych prac przetrwają całe lata, a Klientom gwarantujemy satysfakcję, zabezpieczenia antykorozyjne z naszej oferty należą do naszych branżowych wizytówek.

Korozja to ogólne pojęcie odnoszone do postępujących w długim okresie czasu procesów niszczenia metali (głownie stali) pod wpływem warunków środowiskowych – elektrochemicznych, lub chemicznych. Ale bez względu na to jakie procesy mogą wywołać korozję, zajmujemy się pracami zabezpieczeń antykorozyjnych przeprowadzanych na wszystkich rodzajach obiektów i konstrukcji.

Usługi antykorozyjne to między innymi:

  • Zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji stalowych
  • Zabezpieczenia antykorozyjne metalowych elementów urządzeń przemysłowych
  • Prewencja antykorozyjna dachów, kominów i wywietrzników
  • Antykorozyjne zabezpieczenie trwałości konstrukcji nośnych
  • Prace antykorozyjne przy wiaduktach i mostach
  • Zabezpieczenia antykorozyjne sufitów hal produkcyjnych i magazynowych
  • Renowacje powierzchni dotkniętych korozją
  • Prace antykorozyjne przy zbiornikach i ładowniach

Mamy doświadczenie w pracy ze wszystkimi rodzajami korozji

Do najpowszechniejszych rodzajów korozji zalicza się korozję chemiczną. Polega ona na reakcji metali, albo ich stopów z jakimś czynnikiem, do najczęstszych zalicza się tlen. Drugim rodzajem korozji są zmiany w wyniku reakcji elektrochemicznych. Dochodzi do nich w różnych warunkach, między innymi w przypadku długotrwałego kontaktu metalu z węglem, albo przy długotrwałym kontakcie metalu z elektrolitem, kwasem, żrącymi oparami. Do kategorii korozji elektrochemicznej zaliczają się również zmiany w wyniku wzajemnego kontaktu różnych elementów metalowych.

ALTURA
PRACE WYSOKOŚCIOWE
inż. Adam Ambroży
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta:

Realizacje:

Malowanie Pzremysłowe

Copyright © 2019   www.malowanie-przemyslowe.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.