Malowanie konstrukcji

Malowanie konstrukcji stalowych na wysokościach z użyciem technik alpinistycznych.

Malowanie konstrukcji Gorzów Wlkp.

Różne rodzaje malowania

Malowanie konstrukcji to oferta zróżnicowana, wykorzystująca różne typy proponowanych przez naszą firmę usług. Co prawda termin „malowanie” może kojarzyć się głównie z użyciem farby jednakże zakres obsługi zamówień obejmuje również malowania antykorozyjne, malowania przeciwpożarowe, zabezpieczenia stabilności i impregnacje. Nasze ekipy prowadzą działania przy konstrukcjach nowopowstających w ramach prac budowalnych i wykończeniowych oraz przy konstrukcjach remontowanych. .

W dziedzinie malowania konstrukcji słyniemy z różnorodności rozwiązań. Nasza oferta jest dopasowana do wymogów związanych z różnymi rozmiarami obiektów (w grę wchodzą również prace na wysokości), różnym stopniem ich dostępności (rusztowania sufitów hal magazynowych i produkcyjnych), typami materiałów z jakich zostały wykonane i innymi cechami, z którymi wiele firm nie jest w stanie sobie poradzić.

Realizujemy między innymi następujące usługi:

  • malowanie konstrukcji nośnych hal produkcyjnych i magazynowych
  • malowanie konstrukcji zabezpieczających zbiorniki
  • malowanie konstrukcji wspierających dachy i kopuły
  • malowanie konstrukcji mostów
  • malowanie konstrukcji wiaduktów
  • malowanie konstrukcji podtrzymujących cysterny

Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem

Każde zlecenie przygotowujemy i realizujemy w sposób indywidualny, dlatego farby i pokrycia dobieramy zależnie od okoliczności. Pracujemy w różnych warunkach, na przykład w miejscach obciążonych groźbą pożaru, albo takich gdzie konstrukcja nośna jest szczególnie narażona na korozję. Wybór strategii prac i rodzaju użytych środków konsultujemy z Klientami, gwarancją zadowolenia z realizowanych zleceń jest również bieżące raportowanie postępu robót.

ALTURA
PRACE WYSOKOŚCIOWE
inż. Adam Ambroży
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta:

Realizacje:

Malowanie Pzremysłowe

Copyright © 2019   www.malowanie-przemyslowe.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.