Malowanie konstrukcji

Nakładanie powłok malarskich na różnego rodzaju konstrukcje stalowe

Malowanie konstrukcji Szczecin

Doskonała znajomość realiów technicznych

Oferta naszej firmy jest kompletna pod każdym względem. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak szeroką dziedziną malowania przemysłowego są sprawy związane z odnawianiem i konserwacją konstrukcji. Obsługujemy więc zlecenia zarówno związane z malowaniem wielkogabarytowych obiektów w remoncie, jak i z zabezpieczeniami antykorozyjnymi czy przeciwpożarowymi. Ekipy naszych specjalistów są również obecne przy pracach wykończeniowych rozmaitych obiektów.

W zależności od typu konstrukcji możemy zaproponować różne rozwiązania, nie ma praktycznie znaczenia ani rozmiar, ani faktura przeznaczonych do pomalowania powierzchni, czy ich subiektywna dostępność. Nasi specjaliści sprostają każdemu zamówieniu, bez względu na to czy celem malowania jest spełnienie funkcji ochronnej, czy zapewnienie dekoracyjnego wyglądu. Wykonujemy usługi dotyczące zarówno konstrukcji nośnych w obiektach przemysłowych, jak i drewnianych belkowań np. w salach restauracyjnych.

Realizujemy między innymi następujące usługi:

  • malowanie konstrukcji mostów Szczecin
  • malowanie konstrukcji wiaduktów w Szczecinie
  • malowanie konstrukcji nośnych hal magazynowych
  • malowanie konstrukcji podtrzymujących cysterny
  • malowanie konstrukcji zabezpieczających zbiorniki
  • malowanie konstrukcji wspierających dachy i kopuły

O malowaniu konstrukcji wiemy wszystko

Dobór farb do malowania konstrukcji zależy zwykle od warunków, w jakich wskazane struktury się znajdują. Należą do nich agresywność korozyjna środowiska eksploatacji, obecność oparów substancji żrących, występowanie w konstrukcji ognisk korozyjnych i rdzy, wystawienie konstrukcji na działanie substancji chemicznych i inne. Ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wybór systemu malarskiego do realizacji zlecenia konsultujemy wspólnie z naszymi Klientami, później wystarczy zaufać naszym kompetencjom.

ALTURA
PRACE WYSOKOŚCIOWE
inż. Adam Ambroży
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta:

Realizacje:

Malowanie Pzremysłowe

Copyright © 2019   www.malowanie-przemyslowe.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.