Malowanie konstrukcji

Funkcje ochronne stali poprzez nakładanie powłok malarskich

Malowanie konstrukcji Zielona Góra

Bogate spektrum usług

Dziedzina malowania konstrukcji cechuje się sporą różnorodnością, mają w niej udział różne rodzaje świadczonych przez nas usług. Chociaż samo hasło „malowanie konstrukcji” kojarzy się głównie z pokrywaniem różnych struktur przy pomocy farby, to nasza firma obsługuje również zamówienia na zabezpieczenia przeciwpożarowe, impregnacje, malowania antykorozyjne. Co ważne, prowadzimy prace malarskie zarówno w przypadku konstrukcji remontowanych, jak i nowopowstających, nasi specjaliści wykorzystują swoje umiejętności również jako uzupełnienie prac wykończeniowych.

Oferta malowania konstrukcji to różnorodność rozwiązań. Dzięki temu rozmiary malowanych obiektów, dostępność poszczególnych partii danej struktury, rodzaje powierzchni, czy tworzywo, z którego zostały wykonane nie mają większego znaczenia. Dzięki dostępności różnych typów systemów malarskich jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Nie ma też znaczenia, czy celem prac będzie konkretny typ zabezpieczenia, czy utrzymanie walorów estetycznych. W ten sposób możemy pracować zarówno przy malowaniu konstrukcji nośnych hal produkcyjnych, jak i drewnianych sufitów sal restauracji.

Realizujemy między innymi następujące usługi:

  • malowanie konstrukcji mostów
  • malowanie konstrukcji nośnych hal magazynowych
  • malowanie konstrukcji zabezpieczających zbiorniki
  • malowanie konstrukcji wspierających dachy i kopuły
  • malowanie konstrukcji wiaduktów
  • malowanie konstrukcji podtrzymujących cysterny

Prace w różnych okolicznościach

Farby i pokrycia dobieramy w zależności od sytuacji, do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. W każdym miejscu panują inne warunki, część prac przeprowadzamy w środowiskach wybitnie korozyjnych, inne w miejscach zagrożonych pożarem. Wybór środków używanych do malowania wskazanych konstrukcji zawsze omawiamy z Klientami, aby zagwarantować zadowolenie z efektów.

ALTURA
PRACE WYSOKOŚCIOWE
inż. Adam Ambroży
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta:

Realizacje:

Malowanie Pzremysłowe

Copyright © 2019   www.malowanie-przemyslowe.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.