Malowanie natryskowe

Malowanie natryskowe hal, konstrukcji, dachów, zbiorników betonowych i innych

Malowanie natryskowe Gorzów Wlkp.

Z nami stawiasz na jakość

Gwarantujemy szybką realizację zleceń i wysoką precyzję usług, a wszystko to dzięki wykorzystaniu sprzętu najnowszej generacji oraz wieloletniemu doświadczeniu. Malowanie natryskowe w wykonaniu naszych fachowców to satysfakcjonujące efekty w postaci idealnie równomiernych powłok bez przebarwień, czy smug oraz wzorowy porządek w miejscu pracy. Ze względu na wydajność i sprawność, naszą ofertę szczególnie cenią Klienci zainteresowani malowaniem dużych obiektów takich jak hale przemysłowe, magazyny, elewacje dużych budynków albo kominy.

Do realizacji zleceń używamy wysokiej klasy sprzętu specjalistycznego, dzięki temu możemy przyjmować zlecenia malowania nietypowych powierzchni, lub niedostępnych dla zwykłych ekip, np. położonych na dużych wysokościach. Typy używanych przez nas farb sprawdzają się na każdym rodzaju powierzchni - blachach, cegle, tynku i innych. Oferta dotyczy nie tylko samych płaszczyzn, ale również konstrukcji, profili i elementów maszyn.

Usługi malowania natryskowego to między innymi:

  • malowanie natryskowe kominów
  • malowanie natryskowe hal produkcyjnych
  • malowanie natryskowe mostów
  • malowanie natryskowe silosów
  • malowanie natryskowe obiektów magazynowych
  • malowanie natryskowe zbiorników betonowych
  • malowanie natryskowe dachów
  • malowanie natryskowe konstrukcji nośnych
  • malowanie natryskowe wiaduktów
  • malowanie natryskowe cystern

Zadbamy o każdy szczegół

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym możemy ukryć niektóre mankamenty obsługiwanej powierzchni – malowanie natryskowe pozwala na uniknięcie różnic w grubości nakładanej powłoki. Równa powierzchnia o niezrównanej gładkości jest też wynikiem poczynionych przed rozpoczęciem malowania przygotowań. Na etapie poprzedzającym nakładanie farby niweluje się i usuwa występujące wgłębienia oraz nierówności, pozostałości po nich zostają zamaskowane przez powłokę. Oprócz tego, że efekt dobrego wyglądu malowanej powierzchni uzyskujemy już przy pierwszym nałożeniu farby, to schnie ona w czasie nie przekraczającym 24 godzin.

ALTURA
PRACE WYSOKOŚCIOWE
inż. Adam Ambroży
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta:

Realizacje:

Malowanie Pzremysłowe

Copyright © 2019   www.malowanie-przemyslowe.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.