Malowanie natryskowe

Profesjonalne nanoszenie farby pistoletem natryskowym

Malowanie natryskowe Szczecin

Najnowsze technologie, materiały najlepszej jakości

Szybkość, wydajność i trwały efekt to najważniejsze cechy świadczące o wysokiej jakości usług naszej firmy. Podstawą oferty jest malowanie natryskowe wykorzystywane przede wszystkim w przypadkach wielkogabarytowych takich jak elewacje obiektów przemysłowych i budynków komercyjnych, czy ściany zewnętrzne i wewnętrzne hal o różnym przeznaczeniu.

Do realizacji prac używamy najnowszego sprzętu umożliwiającego malowanie nawet najbardziej niedostępnych, czy nietypowych powierzchni. Doskonale sprawdza się on w przypadku blach falowanych, profili oraz rozmaitych elementów konstrukcji stalowych. Dzięki zastosowaniu agregatów, możliwości wyboru rodzaju farby do pokrycia wskazanej powierzchni są praktycznie nieograniczone, dlatego nie ma znaczenia z jakiego materiału jest wykonana wskazana powierzchnia.

Usługi realizowane przez nas to między innymi:

  • malowanie natryskowe mostów
  • malowanie natryskowe wiaduktów
  • malowanie natryskowe silosów
  • malowanie natryskowe kominów
  • malowanie natryskowe hal
  • malowanie natryskowe magazynów
  • malowanie natryskowe konstrukcji nośnych
  • malowanie natryskowe cystern
  • malowanie natryskowe zbiorników betonowych
  • malowanie natryskowe dachów

Szybkość i dokładność

Efektem malowania metodą natryskową jest gładka i idealnie równa powierzchnia, a to dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym pozwalającym uniknąć zróżnicowania grubości nałożonej farby. Ewentualne wgłębienia i inne nierówności zostają dokładnie pokryte, farba tworzy wysokiej jakości powłokę, czego nie sposób uzyskać przy pomocy tradycyjnych metod malowania. Kolejny atut - malowanie natryskowe jest ekonomiczne. Dzięki technologii hydrodynamicznej uzyskujemy idealnie równą powłokę już po pierwszym nałożeniu farby. Malowane przez nas powierzchnie schną w czasie nie przekraczającym 24 godzin, dzięki czemu w przypadku hal produkcyjnych albo magazynowych nie ma przestojów w pracy spowodowanych odświeżaniem pomieszczeń.

ALTURA
PRACE WYSOKOŚCIOWE
inż. Adam Ambroży
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta:

Realizacje:

Malowanie Pzremysłowe

Copyright © 2019   www.malowanie-przemyslowe.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.