Malowanie przeciwpożarowe

Wykonujemy zabezpieczenia przeciwpożarowe budynków zgodnie z normami

Malowanie przeciwpożarowe Gorzów Wlkp.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

Realizacji standardów bezpieczeństwa niejednokrotnie nie da się osiągnąć bez usługi malowania przeciwpożarowego, ma to ogromne znaczenie szczególnie w przypadku dużych obiektów. Nasza firma spełnia wszystkie wymogi związane z takimi usługami, legitymujemy się stosownymi uprawnieniami do przeprowadzania tego typu prac. Po zrealizowaniu zlecenia pozostawiamy Klientom protokoły wykonanych prac, honorowane przez Straż Pożarną. Zgodnie z przepisami udzielamy wieloletnich gwarancji dokonanych zabezpieczeń, zarówno w przypadku konstrukcji metalowych jak i drewnianych.

Groźba pożaru występuje tak naprawę w przypadku każdego typu konstrukcji, profilaktyka przeciwpożarowa zakłada zabezpieczenie jej stabilności jako najważniejszego parametru zagrożonego wysoką temperaturą i ogniem. Szanse na przedłużenie żywotności malowanych elementów rosną dzięki używanym przez nas wysokiej klasy farbom ogniochronnym. Głównym celem takiego zabezpieczenia jest wydłużenie czasu potrzebnego do ewakuacji.

W zakresie malowania przeciwpożarowego realizujemy:

  • malowanie przeciwpożarowe konstrukcji stalowych
  • malowanie przeciwpożarowe miejsc narażonych na wysokie temperatury
  • malowanie przeciwpożarowe składów materiałów łatwopalnych
  • malowanie przeciwpożarowe konstrukcji drewnianych (rusztowania, belkowania)
  • malowanie przeciwpożarowe anten
  • malowanie przeciwpożarowe magazynów
  • malowanie przeciwpożarowe powierzchni stałego nasłonecznienia

Szczególne zabezpieczenia przeciwpożarowe

Oprócz malowania przeciwpożarowego ciągów komunikacyjnych i konstrukcji nasza oferta zawiera również propozycję zabezpieczenia przejść instalacji. Malowanie zwiększa prawdopodobieństwo utrzymania bezpieczeństwa prowadnic i ciągów kabli, rur i przejść mieszanych. Malowanie przeciwpożarowe jest usługą, której wykonanie jest wymagane okresowo, dlatego realizujemy ją nie tylko w nowopowstających obiektach, ale również remontowanych i aktywnie użytkowanych.

ALTURA
PRACE WYSOKOŚCIOWE
inż. Adam Ambroży
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta:

Realizacje:

Malowanie Pzremysłowe

Copyright © 2019   www.malowanie-przemyslowe.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.