Malowanie przeciwpożarowe

Profesjonalne zabezpieczenie przeciwpożarowe konstrukcji stalowych

Malowanie przeciwpożarowe Zielona Góra

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Zgodnie z obowiązującymi przepisami malowanie przeciwpożarowe często należy do standardów bezpieczeństwa, szczególnie w przypadku dużych obiektów. Jako firma specjalistyczna spełniamy wszystkie warunki związane z tym rodzajem usług, pracujemy na podstawie uprawnień i certyfikatów związanych z dziedzinami zabezpieczenia przeciwpożarowego. Po zakończeniu prac pozostawiamy Klientom protokoły z ich wykonania, dokumenty te są honorowane przez Straż Pożarną. Udzielamy też wieloletnich gwarancji za wykonane zabezpieczenia. Świadczymy usługi zarówno w dziedzinie ogniochronnego zabezpieczenia konstrukcji drewnianych, jak i metalowych.

Z możliwością pożaru należy się liczyć przy każdym rodzaju konstrukcji. Jak wiemy, najważniejszą cechą każdej struktury jest jej stabilność, tej zaś ogień zagraża przede wszystkim. Wiedząc o tym, oferowana przez nas usługa malowania przeciwpożarowego jest zgodna z zaleceniami Straży Pożarnej. Do prac używamy farb ogniochronnych, dzięki którym szanse na przedłużenie żywotności elementów narażonych na działanie płomieni i gorąca znacznie wzrastają. Należy pamiętać, że dzięki takiemu zabezpieczeniu znacznie wydłuża się czas potrzebny na ewakuację.

W zakresie malowania przeciwpożarowego realizujemy:

  • malowanie przeciwpożarowe konstrukcji stalowych
  • malowanie przeciwpożarowe miejsc narażonych na wysokie temperatury
  • malowanie przeciwpożarowe składów materiałów łatwopalnych
  • malowanie przeciwpożarowe konstrukcji drewnianych (rusztowania, belkowania)
  • malowanie przeciwpożarowe anten
  • malowanie przeciwpożarowe magazynów
  • malowanie przeciwpożarowe powierzchni stałego nasłonecznienia

Zabezpieczenie wszystkich szczegółów

W dziedzinie malowania przeciwpożarowego osobnym rodzajem usług jest zabezpieczenie przejść instalacyjnych. Proponujemy naszym Klientom malowanie rur, ciągów i prowadnic kabli elektrycznych oraz przejść mieszanych. Jako wszechstronni specjaliści realizujemy prace malowania przeciwpożarowego we wszystkich obiektach, także w trakcie budowy.

ALTURA
PRACE WYSOKOŚCIOWE
inż. Adam Ambroży
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta:

Realizacje:

Malowanie Pzremysłowe

Copyright © 2019   www.malowanie-przemyslowe.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.